העיסוי הטוב ביותר בעיר שלי

מכוני עיסוי בעיר שלי

בסופו של דבר, הלכתי עם עיסוי כדי לרדוף אחרי כאבי שרירים ולמען רווחה נפשית.

סקירה של הטיפול שלי היא למטה.

אני גר בעיר שלי כבר הרבה זמן, אז זה אמור להרגיש כמו לחזור אליי הביתה. הדבר הראשון ששמתי לב אליו כשנכנסתי פנימה, הוא שהאווירה הייתה דלילה בעיטור, אבל במקום זאת התמקדה בתאורה שלווה ופחות רעש ככל האפשר, במיוחד בגלל צלצול מי המעיינות שמתזים על סלעים במקום מוזיקה צינורית.

חדר מקלחת האדים נראה מזמין, מבלי להתפשר על ריחות שהיו ריחות טבעיים יותר כמו לבנדר ותוצר לוואי של פירות כמו תפוז ואשכולית ולא כל דבר מלאכותי או סינתטי. ולבסוף כורסת העיסוי הטובה ביותר ששקיעה את עצמה ישר לתוך הגב שלך לאחר שהסיר כל מתח שהורגש דרך שרירי הצוואר והמותניים התחתונים לגמרי. https://www.israelxclub.co.il/נערות-ליווי-בחיפה/

צוות המחקר ב-Valpo ביצע ניתוח מפורט של ספקי שירותי עיסוי בעיר רוקפורד, אילינוי וגילה כי ישנם מספר מכוני עיסוי המציעים שירות ברמה הגבוהה ביותר.

-Valpo היא החברה הראשונה והיחידה שהשיקה שירות רישום עיסוי למשתמשי אייפון.

Valpo.com הוא יעד נקודתי למציאת מטפלים בעלי מוניטין מקצועיים ומורשים בכל מקום בעולם.

הניסיון שלי כמי שמשתמש בעיסויים לטיפול עצמי

העיסוי הטוב ביותר בעיר שלי ממוקם בשכונה לשעבר של המפסטד. היא מנוהלת על ידי מעסה יחידה, שעוברת על ידי אלי. אלי מתרגלת עיסוי תאילנדי מסורתי וטכניקות הרפיה של העידן החדש כדי להרגיע את נפשם וגופם של לקוחותיה. אני מוצא את השירות האמין והמסביר פנים שלה אחד הטובים ביותר שנתקלתי בהם, ולמרות שהיא גובה תעריפים גבוהים יותר מספקי עיסוי מקומיים אחרים, זה שווה את זה אם יש לך את התקציב לכך. איכות החוויה המוצעת במקום זה מדורגת במקום הראשון ברשימת הזיכרונות האהובים עלי, כאשר אווירה ומוזיקה מתוחכמים הם במקום השני.

אז איפה כדאי למצוא את העיסוי הטוב ביותר בעיר שלי? ובכן, בתור התחלה כדאי שתדעו שיש המון מקומות לקבל עיסוי וקשה לבחור מבין איזה מהם הכי טוב. אם אתה חושב על זה כולם שואפים לעשות פחות או יותר את אותו הדבר – להירגע ולהחיות את השרירים שלך.

בכל פעם שיש לי זמן לזמן פנאי, הדבר הכי מרגיע בשבילי הוא להזמין עיסוי. והמקום האהוב עלי הוא ב-Th Center בלב העיר שלי, יוסטון.

אני אוהב לקבל עיסויים ב-TC בסופי השבוע כי הם פחות צפופים מאשר בימי חול. אבל מה שאני אוהב לקבל כאן עיסויים הוא שאנשים יכולים לרכוש כרטיסי מתנה לאנשים אחרים או אפילו לעצמם. אז אתה יכול לתת למישהו כרטיס מתנה ל-TC בהפתעה בלי ציפייה למשהו בתמורה שזה ממש נחמד ואדיב מצידם! https://www.israelxclub.co.il

ואחרון חביב, מטפלים בעיסוי שעובדים באתר הם כל כך ידידותיים ובאמת לוקחים בחשבון משוב מה שהופך את זה לגמרי שווה את זה בכל פעם מחדש. »

Facebook
Twitter
Linkedin
Pinterest